moderni-kuchyne-nabytek.cz

Dětská postel s úložným prostorem rea misty 90x200cm – buk

Tento neodolatelný produkt Dětská postel s úložným DRE lze koupit právě nyní na našich stránkách napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 5 542 Kč.
Dětská postel s úložným prostorem rea misty
Do obchodu »
Značka: DRE
5 542
Popis produktu

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 90x200cm, je určená do moderního, ale praktického dětského či studentského pokoje. U postelí Misty si můžete objednat čela zásuvek v jednom z 8 barevných dezénů. Postel REA Misty v odstínu buk lze objednat také bez barevných čílek (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu čela u obou zásuvek.

 

Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Obojí je nutné dokoupit samostatně. Z roštů doporučujeme laťové smrkové rošty Rolo nebo bukové rošty HP. Rošty v kovovém rámu nejsou pro tyto postele vhodné. 

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. skříně, psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.