Dětská postel s úložným prostorem susy 100x200cm – bílá/růžová

Unikátní kousek Dětská postel s úložným prostorem CLK je k dostání u nás teď ve výhodné akci! Výhodně teď u nás za 13 386 Kč.
Dětská postel s úložným prostorem susy
Značka: CLK
13 386 Dostupnost: SKLADEM 14 091 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Jedinečný nábytek z kolekce Susy je po vzhledové i funkční stránce nadmíru propracovaný, přičemž hlavním cílem je pozitivní vliv na rozvoj dítěte. Dokládá to postel Susy, která přinese vaší princezně komfort na spaní a také pocit radosti, jelikož design je opravdu nádherný. Na první pohled vyniká růžové zadní čelo, které má měkkou strukturu s látkovým potahem, a díky tomu bude příjemnou opěrkou zad například při četbě. Deskové části postele, provedené v laminu, jsou v bílé barvě a na okrajích v růžové barvě. Krásně zpestřené je přední čelo, na němž jsou aplikovány vzory. U předního čela jsou také dvě nožky, díky kterým bude nábytek pořád větraný.

 

 

Ložná plocha postele je 100x200cm. Součástí postele je kvalitní deskový rošt, nosnost postele je 130 kg, ovšem produkt neobsahuje matraci. V případě zájmu doporučujeme z naší nabídky matraci Flex o rozměru 100x200cm. Bezvadnou výbavou postele Susy 100x200cm je úložný prostor, který se bude hodit na hračky, deskové hry či lůžkoviny. Odkryje se ručním odklopením deskového roštu za stylovou a komfortní rukojeť z dřevěného materiálu. Postel splňuje normy bezpečnostních prvků, okraje jsou zaobleny proti nárazům a zraněním a jsou překryty 2mm silnou páskou. Pohádkový prostor na spaní bude dokonán při pořízení nočního stolku Susy, který k posteli perfektně ladí a v našem sortimentu je k dispozici.

 

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Susy jsou 104x125x209cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.