Dětská postel snow 90x200cm – bílá

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je... více informací »
Dětská postel snow 90x200cm -
Značka: FO
4 445 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je...

Nábytková sestava Snow je jako dělaná do studentského pokoje. Je na každém z vás, které části si vyberete. Sestava je nabízena v dekoru C50 – korpus: Bílý Uni mat, přední strana: Bílý mat. Sestava se vyznačuje moderním vzhledem s čistými liniemi, který podtrhují podélné kovové úchytky. Sestava je vyrobena z kvalitní LTD desky. Jednotlivé části sestavy najdete níže v souvisejících produktech. Zboží se dodává v demontovaném stavu. Postel dodáváme bez roštu a matrace, nicméně kvalitní rošt  Norma Fis 90x200cm s možností regulace tuhosti můžete zakoupit níže mezi souvisejícími produkty nyní za akční cenu.

 

Kvalitní matraci můžeme doporučit Odette 90x200cm nyní s více než 40 % slevou. Matraci Odette naleznete taktéž v nabídce níže.
Hodně prodávaný produkt je k získání snadno na našem webu v populární sekci postele. Mrkněte na akční produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu.

Zlevněný kus Dětská postel snow 90x200cm FO jednoduše naleznete právě teď v nabídce ve slevě! Akční ceny od 4 445 Kč.