Dětská postel susy 90x200cm – bílá/růžová

Unikátní a žádaný výrobek Dětská postel susy 90x200cm - CLK pohodlně dostanete u nás teď ve výhodné akci! Produkt koupíte teď u nás za 7 874 Kč.
Dětská postel susy 90x200cm
Značka: CLK
7 874 Dostupnost: SKLADEM 9 842 Kč Sleva -19%
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní postel z kolekce Susy přinese vaší milé dceři komfort na spaní a také pocit radosti, jelikož vyniká nádherným designem s motivem princezny. Na první pohled zaujme zadní čelo v růžové barvě, které má měkkou strukturu s látkovým potahem. Díky tomu bude sloužit i jako příjemná opěrka zad, třeba při sezení s knížkou v posteli. Deskové části postele, které jsou provedeny v laminu, jsou působivé zásluhou dokonalé kombinace bílé a růžové barvy. Krásně zpestřené je přední čelo, na němž jsou aplikovány vzory. U předního čela jsou rovněž dvě stylové, kovové nožky, díky kterým bude nábytek pořád větraný a bude se pod ním snadno uklízet. Vizuální design nožek je obohacen o stříbrné krystaly, viditelné ve vrchní části.

 

 

Ložná plocha postele je 90x200cm. Součástí postele je kvalitní deskový rošt, nosnost postele je 130 kg, ovšem produkt neobsahuje matraci. V případě zájmu doporučujeme z naší nabídky matraci Flex o rozměru 90x200cm. Postel splňuje normy bezpečnostních prvků, okraje jsou zaobleny proti nárazům a zraněním a jsou překryty 2mm silnou páskou. Pokud byste chtěli ještě vylepšit pohádkový prostor vaší princezny, najdete v našem sortimentu noční stolek Susy, který k posteli perfektně ladí.

 

 

Rozměry dětské postele Susy jsou 97x125x205cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.