Dětská postýlka 70×140 habitat – dub/zelená

Žádaný kus Dětská postýlka 70x140 habitat - CLK pohodlně seženete právě zde za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 10 023 Kč.
Dětská postýlka 70x140 habitat
Značka: CLK
10 023 Dostupnost: SKLADEM 10 551 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Dětská postýlka Habitat poskytne vašemu dítěti především bezpečí a pohodlí. Funkčnost i design jdou zde ruku v ruce a proto můžete bezpečně používat postýlku vy i vaše miminko. Podle růstu miminka si snadno můžete vybrat výšku lůžka ze 3 možností. U novorozenců postačí lůžko nahoře, avšak se zvyšující pohyblivostí dítěte doporučujeme pro jeho bezpečnost lůžko postupně snižovat. Rošt postýlky tvoří pevná deska se 4 větracími otvory pro lepší prodyšnost matrace. Matrace není součástí postýlky a je nutné ji dokoupit. Obě čela jsou na povrchu opatřena ratanovým pletením. Rozměr ložné plochy je 70x140cm a nosnost lůžka je 20kg.

 

K postýlce je možné přikoupit přídavnou kolébku a vytvořit si tak Postýlku s houpací funkcí. V kolekci Habitat také naleznete další doplňky včetně přebalovacího pultu či ložního prádla.

 

 

Rozměry dětské postýlky Habitat jsou 145×98,5x78cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.