Dětská postýlka 70x140cm susy – bílá/růžová

Tento designový kousek Dětská postýlka 70x140cm susy CLK snadno najdete právě dnes ve výprodejové akci. Ceny od 5 608 Kč.
Dětská postýlka 70x140cm susy -
Značka: CLK
5 608 Dostupnost: SKLADEM 7 010 Kč Sleva -20%
Do obchodu »

Popis produktu

Zrodila se perla mezi postýlkami a potěší maminky, které se těší na narození milované holčičky. Postýlka se jmenuje Susy a tvůrcům se u ní podařilo bílou barvu velmi půvabně doplnit barvou růžovou. Dojem je díky tomu ohromně působivý, takže pokud se váš úvodní pohled promění v pocit splněné tužby, je to v pořádku. Postýlka je navíc velmi praktická. Na jedné straně je teleskopická zábrana, kterou můžete pohybovat nahoru dolů a usnadnit si tak přístup k miminku. Na druhé zábraně jsou umístěny dřevěné korálky pro podporu zrakového a mentálního rozvoje dítěte. Všechny prvky postýlky jsou tvořeny nezávadnými materiály, neboť je kladen důraz na bezpečnost a pohodlí miminka i maminky.

 

 

Postýlka je vyrobena z lamina, obsahuje pevný deskový rošt se čtyřmi větracími průduchy, nosnost má 20 kg a připravena je ložná plocha 70x140cm. Matrace není součástí balení, v případě zájmu můžeme z naší nabídky doporučit matraci Ultra Comfort v rozměru 70x140cm. K postýlce si lze dokoupit přídavnou kolébku z kolekce Susy, která je vyrobená na míru a umožní vytvoření postýlky s příjemnou houpací funkcí.

 

 

Rozměry dětské postýlky Susy jsou 143x86x79cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.