Dětská postýlka s úložným prostorem simba – šedá/bílá/dub

Ve slevě produkt Dětská postýlka s úložným prostorem CLK jednoduše můžete najít u nás právě trvale výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 11 462 Kč.
Dětská postýlka s úložným prostorem simba
Značka: CLK
11 462 Dostupnost: SKLADEM 14 327 Kč Sleva -19%
Do obchodu »

Popis produktu

Dětská postýlka Simba o lůžku 70x140cm zaujme pěknou kombinací šedé barvy na postranních deskách, bílé barvy u zábrany a dekoru dubu v rámci nožek. Díky neutrální, ale zároveň i moderní skladbě barev ji lze využít pro holčičku i pro chlapečka. Po praktické stránce je největší předností teleskopická zábrana, kterou je možné pohybovat nahoru a dolů a usnadnit si přístup k miminku. Součástí postýlky je pevný deskový rošt přispívající k nosnosti 20 kg, naopak matrace není obsažena v ceně.

 

 

Výborným doplňkem k postýlce je spodní vysouvací šuplík, který slouží jako úložný prostor, například na lůžkoviny, hygienické pomůcky nebo i hračky. Zásuvka je dělená na tři přihrádky a díky umístění pod postýlkou budou věci pro maminku vždy nablízku a na jednom místě. Výhodou je také snadná manipulace díky stylovým úchytkám v dekoru dubu, a především kolečkám pod spodní deskou. Zásuvka je v bílé barvě a stejně jako dětská postýlka je zhotovena z lamina, jehož přednostmi jsou dobrá odolnost proti poškození a snadná údržba.

 

 

Rozměry dětské postýlky s úložným prostorem Simba jsou 148x99x77cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Simba najdete níže v souvisejícím zboží.