Dětská postýlka s úložným prostorem susy – bílá/růžová

Ve slevě kousek Dětská postýlka s úložným CLK jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za extra cenu. Nabídka od 9 283 Kč.
Dětská postýlka s úložným prostorem susy
Značka: CLK
9 283 Dostupnost: SKLADEM 9 772 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní postýlka z kolekce Susy potěší maminky, které se těší na narození holčičky. Vzhled je působivý zásluhou perfektní kombinace bílé a růžové barvy a předností postýlky je také praktičnost. Na jedné straně je teleskopická zábrana, kterou můžete pohybovat nahoru dolů a usnadnit si tak přístup k miminku. Na druhé zábraně jsou umístěny dřevěné korálky pro podporu zrakového a mentálního rozvoje dítěte. Všechny prvky postýlky jsou tvořeny nezávadnými materiály, neboť je kladen důraz na bezpečnost a pohodlí miminka i maminky. Postýlka je vyrobena z lamina, obsahuje pevný deskový rošt se čtyřmi větracími průduchy, nosnost má 20 kg a připravena je ložná plocha 70x140cm. Matrace není součástí balení, v případě zájmu můžeme z naší nabídky doporučit matraci Ultra Comfort v rozměru 70x140cm.

 

 

Postýlka je dále doplněna o velmi praktický šuplík se třemi přihrádkami, které poskytují úložné místo na věci pro miminko či jiné potřeby. Provedený je ve stejném stylu jako postýlka, takže celý produkt hezky ladí. Šuplík se volně umístí pod postýlku, přičemž díky kolečkům na spodní ploše s ním lze snadno a bez obav z poškození povrchu pohybovat.

 

 

Rozměry dětské postýlky s úložným prostorem Susy jsou 143x86x79cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.