Dětská rostoucí postýlka 80×180 s přistýlkou habitat – dub/zelená

Oblíbený výrobek Dětská rostoucí postýlka 80x180 s přistýlkou habitat CLK pohodlně získáte právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Aktuálně stojí u nás 20 113 Kč.
Dětská rostoucí postýlka 80x180 s přistýlkou habitat
Značka: CLK
20 113 Dostupnost: SKLADEM 21 172 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Dětská rostoucí postýlka s přistýlkou Habitat poskytne vašemu dítěti především bezpečí a pohodlí. Funkčnost i design jdou zde ruku v ruce a proto můžete bezpečně používat postýlku vy i vaše děťátko. Postýlka se nazývá rostoucí především proto, že nezapomíná na vývoj dítěte a jeho potřebě v různých fázích jeho života. Myslí také na rodiče, aby stále nemuseli obměňovat dětský nábytek. Z tohoto jednoho kusu nábytku vytvoříte postýlku pro miminko s úložnými prostornými šuplíky a přebalovací plochou nebo postel pro větší dítě, je navržen tak, aby vyhovovat dítěti od 0 až do 12 let. Při vytváření větší postele stačí sejmout zábrany podle návodu a ze šuplíků snadno vytvoříte dvě menší samostatné komody. Vespod se celou dobu nachází přistýlka, která je vám v nízkém věku vašeho robátka nabídne pohodlí při ukládání ke spánku či při zahánění nočních můr. Ve vyšším věku dítěti snadnou poslouží jako místo pro uložení kamaráda při přespávačce.

Rošt postýlky tvoří 3 pevné desky mezi kterými po položení vzniknou 2 větrací mezery, které zajistí přístup vzduchu k matraci. Přistýlka disponuje roštem tvořeným pevnou deskou se 4 větracími otvory, 4 kolečky pro snadnou manipulaci a dřevěnými rukojeťmi. Obě čela jsou na povrchu opatřena ratanovým pletením. Rozměr ložné plochy je 80x180cm. K posteli je potřeba pouze jedna matrace v rozměru 80x177cm, při funkci postýlky pro miminko je část matrace skryta pod šuplíky. Matrace není součástí postele a je nutné ji dokoupit. Šuplíky jsou opatřeny kolejnicemi s tlumeným dovíráním.

 

 

Rozměry dětské rostoucí postýlky s přistýlkou Habitat jsou 185x108x87cm (š, v, h)

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.