Dětská rostoucí postýlka 80×180 simba – šedá/bílá/dub

Oblíbený a akční produkt Dětská rostoucí postýlka 80x180 simba - CLK jednoduše získáte v naší internetové nabídce výhodně. Momentálně k dispozici za 20 553 Kč.
Dětská rostoucí postýlka 80x180 simba
Značka: CLK
20 553 Dostupnost: SKLADEM 21 635 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Rostoucí postýlka Simba bude vaše dítě provázet dokud nevyroste. Je speciálně navržena tak, aby vyhovovala standardům miminek i starších dětí a to až do 12 let. Pro miminka je postýlka sestavena s teleskopickými zábranami, šuplíkem pod postýlkou a multifunkčním úložným prostorem. Teleskopické zábrany jsou velice praktické především proto, že vám usnadní přístup k vašemu miminku a tak šetří vaše záda. Úložný postor vám, při umístění postýlky do prostoru místnosti, poskytne 3 zásuvky a 2 přihrádky pro věci vašeho miminka. Horní deska může být využita jako odhkládací plocha nebo přebalovací pul. V neposlední řadě zde máme zásuvku pod postýlkou, která má velmi pevné dno a tak může být využita jako úložný prostor nebo přistýlka. Zvlášť při neklidné noci vám poskytne pohodlí, abyste mohli být vašemu miminku nablízku.

 

Všichni však známe, že děti rostou během mrknutí oka a tak lze celá postýlka drobnou demontáží předělat na postel pro starší dítko. Odstraní se zábrany a úložný prostor se promění na 2 jednolivé, volně stojící komody. Zásuvku pod postelí můžeme ponechat a opět ji využít pro uložení hraček nebo jako přistýlku pro kamaráda. 

 

Po celou dobu užívání postýlky postačí pouze jedna matrace, jelikož rozměr ložné plochy se nemění. V případě přístýlky je nutno přikoupit další matraci. Matrace nejsou součástí postýlky. Rošt je součásí postýlky a skládá se ze 3 pevných desek.

 

Rozměry rostoucí postýlky jsou 187x109x87cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Simba naleznete níže v souvisejících produktech.