Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem ballerina – bílá

Dětská postýlka z kolekce Ballerina je stylovým, ba přímo výstavním kouskem nábytku. Její prvky oplývají krásnými... více informací »
Dětská rostoucí postýlka s
Značka: CLK
20 114 Kč21 172 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost »
Dětská postýlka z kolekce Ballerina je stylovým, ba přímo výstavním kouskem nábytku. Její prvky oplývají krásnými...

Dětská postýlka z kolekce Ballerina je stylovým, ba přímo výstavním kouskem nábytku. Její prvky oplývají krásnými rustikálními liniemi a jsou provedeny v bílé barvě, jež je symbolem elegance a čistoty. Zadní deska je obohacená dekorativním prvkem. Půvab postýlky tak krásně vystihuje nádherné období, kdy se rodina rozroste o malou princezničku, která si v prvních letech užije kouzelné prostředí. A nejen v prvních letech!

 

 

Postýlka je vyrobena jako rostoucí a oplývá ohromnou praktičností. Maminka s miminkem ocení stahovatelnou zábranu, přebalovací pult přímo u postranice, pod ním tři šuplíky s úložným prostorem a ve spodní části ještě prostornou zásuvku. Zásuvku je možné využít jako další úložný prostor, nebo po dokoupení matrace v rozměru 80x177cm jako přistýlku.

 

 

Rozměr vnitřního lůžka pro miminko je 80x130cm. Jakmile přestane být potřeba přebalovacího pultu a holčička přeroste postýlku, nábytek bude sloužit dál, klidně i přes školní léta dítěte. Nabízí totiž přestavění dle montážního návodu na dětskou postel s ložnou plochou 80x180cm, k tomu bude k dispozici malá komoda s knihovničkou. Krásný a nadčasový design přitom bude pořád ozdobou dívčího pokoje.

 

 

Nábytek je zhotoven z kvalitního lamina, které doplňují prvky MDF. Součástí je pevný deskový rošt, naopak matraci je vždy potřeba zakoupit. Pro dětské lůžko 80x180cm je určena matrace v rozměru 80x177cm, kterou můžete vybrat v našem sortimentu, jedná se o matraci Ultra Latexy 80x177cm. V ceně produktu nejsou textilie na fotografiích.    

 

 

Rozměry dětské rostoucí postýlky s přebalovacím pultem Ballerina jsou 189x111x87cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Ballerina najdete níže v souvisejícím zboží.
Nový výrobek Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem ballerina – lze zakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci dětské postýlky s úložným prostorem! Nyní můžete získat parádní zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu! To ale však není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete další vybrané produkty od značky CLK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem ballerina - CLK máte možnost najít v naší online nabídce téměř zdarma. Nabídky již od 20 114 Kč.