Dětská sada samolepek baby farma

Dětská dekorace - samolepky Baby Farma Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Baby Farma. Tyto samolepky jsou hravé, krásné,... více informací »
Dětská sada samolepek baby
Dětská dekorace - samolepky Baby Farma Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Baby Farma. Tyto samolepky jsou hravé, krásné,...

Dětská dekorace – samolepky Baby Farma

Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Baby Farma. Tyto samolepky jsou hravé, krásné, aplikovat je můžete na jakýkoliv hladký povrch – hladké zdi, dveře a nábytek. Sada samolepících dekorací obsahuje 6 archů samolepek. Velikost jednoho archu je 34x46cm.

Vyzdobte dětem jejich pokojíček 54 samolepkami s motivem domácích zvířátek. Jednoduše sloupněte a nalepte.

 
Ve slevě tento produkt lze sehnat lehce tu na našich stránkách zařazený v sekci dekorace do dětských pokojů. Nyní koupíte unikátní produkty z této sekce za outletovou cenu! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více kousků od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kousek Dětská sada samolepek baby Nábytek Harmonia je k sehnání na našich stránkách za parádní cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 100 Kč.