Dětská sada samolepek baby moře

Dětská dekorace - samolepky Baby Moře   Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Baby Moře. Tyto samolepky jsou hravé, krásné,... více informací »
Dětská sada samolepek baby
Dětská dekorace - samolepky Baby Moře   Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Baby Moře. Tyto samolepky jsou hravé, krásné,...

Dětská dekorace – samolepky Baby Moře

 

Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Baby Moře. Tyto samolepky jsou hravé, krásné, aplikovat je můžete na jakýkoliv hladký povrch – hladké zdi, dveře a nábytek. Sada samolepících dekorací obsahuje 6 archů samolepek. Velikost jednoho archu je 34x46cm.

 

Vyzdobte dětem jejich pokojíček 54 samolepkami s motivem mořských živočichů. Jednoduše sloupněte a nalepte.

  Kvalitní a žádaný produkt Dětská sada samolepek baby lze nakoupit taky tady u nás v populární kategorii dekorace do dětských pokojů! Máme pro vás oblíbené kousky ve zmíněné sekci v bezva akci! Přední dodavatel Nábytek Harmonia může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.! A to ještě není vše. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kousky značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Žádaný výrobek Dětská sada samolepek baby Nábytek Harmonia je dostupný v aktuální nabídce za výborné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 100 Kč.