Dětská sada samolepek – princezna sofie

Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Princezny Sofie. Tyto samolepky jsou hravé, krásné, aplikovat je můžete na jakýkoliv... více informací »
Dětská sada samolepek - princezna
Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Princezny Sofie. Tyto samolepky jsou hravé, krásné, aplikovat je můžete na jakýkoliv...

Novinkou v našem obchodě jsou samolepky Princezny Sofie. Tyto samolepky jsou hravé, krásné, aplikovat je můžete na jakýkoliv hladký povrch – hladké zdi, dveře a nábytek. Sada samolepících dekorací obsahuje 6 archů samolepek. Velikost jednoho archu je 34x46cm.

 

Vyzdobte dětem jejich pokojíček 75 samolepkami. Jednoduše sloupněte a nalepte. Super produkt Dětská sada samolepek – princezna sofie je k sehnání ještě tady u nás zařazený v sekci dekorace do dětských pokojů. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. To ovšem není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další produkty značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Nábytek Harmonia má na skladě vysoce kvalitní sortiment. za neuvěřitelně výhodnou cenu! A to ještě není vše.

Oblíbený a akční produkt Dětská sada samolepek - princezna Nábytek Harmonia snadno pořídíte na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 1 100 Kč.