Dětská tapeta na zeď 6-ti dílná – řev dinosaura

Velikost, strašidelnost a respekt, to je to, co malé kluky na dinosaurech přitahuje. Udělejte malému obdivovateli nebo lovci... více informací »
Dětská tapeta na zeď 6-ti
Velikost, strašidelnost a respekt, to je to, co malé kluky na dinosaurech přitahuje. Udělejte malému obdivovateli nebo lovci...

Velikost, strašidelnost a respekt, to je to, co malé kluky na dinosaurech přitahuje. Udělejte malému obdivovateli nebo lovci dinosaurů v pokojíčku výzdobu ze strašlivým Tyronnosaurem Rexem.

 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

 Hodně oblíbený produkt Dětská tapeta na zeď 6-ti dílná – řev dinosaura máte možnost získat právě na našem webu zařazený v kategorii dekorace do dětských pokojů! Mrkněte na ostatní produkty z této populární kategorie za internetové ceny! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce. Oblíbená značka Nábytek Harmonia má velmi kvalitní sortiment za extra ceny.

Tento neodolatelný produkt Dětská tapeta na zeď Nábytek Harmonia máte možnost získat právě nyní opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 1 399 Kč.