Dětská židle na kolečkách rally – červená

Červenou židli z umělé kůže (100% polyester) v kombinaci s kovem doporučujeme nejen ke kolekci Rally, ale skvěle se bude vyjímat v... více informací »
Dětská židle na kolečkách rally -
Značka: CLK
4 642 Kč4 886 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost »
Červenou židli z umělé kůže (100% polyester) v kombinaci s kovem doporučujeme nejen ke kolekci Rally, ale skvěle se bude vyjímat v...

Červenou židli z umělé kůže (100% polyester) v kombinaci s kovem doporučujeme nejen ke kolekci Rally, ale skvěle se bude vyjímat v jakémkoli studentském pokoji. Nadčasový design, pístová nastavitelnost výšky sedu pomocí chromovaného mechanismu, chromovaná kovová noha ve tvaru hvězdy, a pohyblivost v libovolném směru díky plastovým kolečkům, rám sedadla a opěradla z jednoho kusu laminátu – to vše nabízí tato krásná a pohodlná židle.

 

Rozměry dětské židle na kolečkách Rally jsou 61x83x56cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.Hodně povedený kus je dostupný přímo tady na webu umístěný v kategorii otočné židle! Máme pro vás jiné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu.

Velmi oblíbený produkt Dětská židle na kolečkách CLK lze koupit aktuálně na webu za extra cenu! Aktuálně v akci za 4 642 Kč.