Dětská židlička beruška

Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto... více informací »
Dětská židlička beruška
Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto...

Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto originální záležitost. Barvu sedáku můžete změnit dle vašeho přání na jinou barvu ( upozorňujeme, že v tomto případě se doba dodání může mírně protáhnout). Povrchová úprava dětské židle –  bezbarvý lak. Veškré barvy a laky splňují normy EU o nezávadnosti. Dodáváme i do mateřských školek a družinek.
Velmi oblíbený kousek Dětská židlička beruška máte možnost pořídit teď tady na našich stránkách v kategorii dětské dřevěné židle a stoličky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží z této oblíbené kategorie snadno online! Známý výrobce Nábytek Harmonia vyrábí vysoce kvalitní produkty. za dobrou cenu. Nové kousky každý den.

Hodně žádaný výrobek Dětská židlička beruška Nábytek Harmonia jednoduše můžete sehnat zde za parádní cenu! Pouze nyní za 1 428 Kč.