Dětská židlička jezevčík

Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto... více informací »
Dětská židlička jezevčík
Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto...

Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto originální záležitost. Barvu sedáku můžete změnit dle vašeho přání na jinou barvu ( upozorňujeme, že v tomto případě se doba dodání může mírně protáhnout). Povrchová úprava dětské židle –  bezbarvý lak.Veškré barvy a laky splňují normy EU o nezávadnosti. Dodáváme i do mateřských školek a družinek. Unikátní a žádaný produkt Dětská židlička jezevčík můžete koupit aktuálně na stránkách zařazený v kategorii dětské jídelní židle a stoličky. Máme pro vás akční produkty z této populární sekce ve slevě. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Nábytek Harmonia pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Povedený kousek Dětská židlička jezevčík Nábytek Harmonia můžete získat tady teď právě trvale výhodně! Ve skvělé akci za 1 428 Kč.