Dětská židlička motýl slečna

Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto... více informací »
Dětská židlička motýl slečna
Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto...

Dětská židlička z překližky je velmi odolná a pevná. Obrázek na opěradle i barevný sedák dělá ze židličky naprosto originální záležitost. Barvu sedáku můžete změnit dle vašeho přání na jinou barvu ( upozorňujeme, že v tomto případě se doba dodání může mírně protáhnout). Povrchová úprava dětské židle –  bezbarvý lak.Veškré barvy a laky splňují normy EU o nezávadnosti. Dodáváme i do mateřských školek a družinek.
Kvalitní produkt Dětská židlička motýl slečna lze nakoupit ještě na našem webu v oblíbené sekci dětské dřevěné židle a stoličky. Vyhledejte si jiné produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás najdete další prověřené kousky od značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Dětská židlička motýl slečna Nábytek Harmonia naleznete tady za skvělou cenu. Právě lze objednat jen za 1 428 Kč.