Dětský hrací koberec farma 2 – 80 x 120 cm

Dětský hrací koberec Farma 2 Dětský koberec z klasického smyčkového materiálu, lemovaný chemlonem s různými motivy je pěkným... více informací »
Dětský hrací koberec farma 2
Dětský hrací koberec Farma 2 Dětský koberec z klasického smyčkového materiálu, lemovaný chemlonem s různými motivy je pěkným...

Dětský hrací koberec Farma 2

Dětský koberec z klasického smyčkového materiálu, lemovaný chemlonem s různými motivy je pěkným doplňkem pro děti. Dětské koberce tohoto typu se nejlépe čistí vlažnou vodou, měkkým kartáčkem s mýdlem nebo pracím práškem.

Kobereček potěší každého malého závodníka,  Koberec vyzdobí jeho pokojíček a slouží jako hrací podložka.

 

Parametry
Materiál: 100% p.p.
Lemování: chemlon

Struktura: smyčkový vlas

podklad: AB Tento akční produkt Dětský hrací koberec farma je k sehnání aktuálně tady na webu v kategorii dětské koberce farma. Nyní si můžete vybrat další produkty z této populární rubriky za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Dětský hrací koberec farma 2 - Nábytek Harmonia najdete zrovna za nejnižší cenu. Teď za akční cenu 348 Kč.