Dětský kombinovaný regál groen – jasan/antracit/zelená

Velmi oblíbený produkt Dětský kombinovaný regál groen - DOL můžete dostat právě teď v nabídce za extra cenu! Aktuálně výhodně za 2 622 Kč.
Dětský kombinovaný regál groen -
Značka: DOL
2 622 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kombinovaný regál je dokonalou zakončovací jednotkou soustavy skříní, která jen tak neomrzí. Je možné jej rovněž umístit do rohu místnosti samostatně, kde bude působit neotřelým dojmem. Konceptuálně se skládá ze dvou stejně širokých částí. Levá část je přístupná po otevření dvířek a naleznete zde čtyři rovnoměrně rozložené poličky. V totožném rozložení jsou i poličky v pravé, otevřené části regálu. Vzhledem k šířce poliček se přímo nabízí uložení sbírky cédéček, filmů či videoher. V otevřené části mohou být vystaveny tematické dekorace z hráčského světa nebo z říše pohádek. Každé z dětí zde rádo vystaví své trofeje, které tak bude mít pořád na očích.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou a zelenou barvou v odstínu mořská zeleň. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení černá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. 

 

Rozměry dětského kombinovaného regálu Groen jsou 39x187x38cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.