Dětský kusový koberec formule 460 red – 160x230cm

Dětský kusový koberec Formule Blue Kusový koberec Formule je veselým a hravým doplňkem do dětského pokoje. Koberec má vyšší... více informací »
Dětský kusový koberec formule 460
Dětský kusový koberec Formule Blue Kusový koberec Formule je veselým a hravým doplňkem do dětského pokoje. Koberec má vyšší...

Dětský kusový koberec Formule Blue

Kusový koberec Formule je veselým a hravým doplňkem do dětského pokoje. Koberec má vyšší střižený vlas a je velmi příjemný na omak. V pokojíčku působí nejen jako desingový prvek, ale také zajistí dostatečnou izolaci od chladné podlahy v dětském pokoji. Dětský koberec Formule 460 red svým motivem a barevností rozvíjí dětskou fantazii. S motivem auta můžete pořídit i další doplňky do dětského pokoje. Vše naleznete v souvisejícím zboží.

Parametry:

Materiál: 100% PP Friese

Výška vlasu: 11 mm

Celková hmotnost: 2500gr/m2

Barva: červená

Lemování: chemlon

Tvar: obdélník

 
Tento vynikající výrobek Dětský kusový koberec formule 460 red – 160x230cm lze pořídit bez problémů na našich stránkách ve známé kategorii dětské koberce! Najděte si ještě ostatní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Nábytek Harmonia dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky. za akční ceny. Nové kousky každý den!

Zajímavý kousek Dětský kusový koberec formule 460 red Nábytek Harmonia lze nakoupit zde za příznivou cenu! Ceny od 2 898 Kč.