Dětský metr krteček

Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou... více informací »
Dětský metr krteček
Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou...

Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou jejich přírůstky. Děti si můžete nechat změřit třeba u paní žirafy nebo u pana hada. Stejnou službu vám rádi prokážou také Pat a Mat a nebo krteček. Upevnit dětský metr na stěnu je hračka. Můžete tak učinit pomocí vrutů, a hmoždinek, což je součástí balíčku, nebo je přilepit na stěnu oboustrannou lepicí páskou. Vaše děti bude měření bavit. Možná se i nechají přemluvit k tomu, aby jedli zdravé potraviny, jako je například zelenina, když se po tom prý roste. Další podobné zboží nebo produkty se stejným motivem naleznete níže.

 

Rozměr: cca 105 x 25 cm

Ve slevě tento produkt Dětský metr krteček Nábytek Harmonia je k sehnání právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. Ceny od 399 Kč.