Dětský metr žirafa

Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou... více informací »
Dětský metr žirafa
Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou...

Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou jejich přírůstky. Děti si můžete nechat změřit třeba u paní žirafy nebo u pana hada. Stejnou službu vám rádi prokážou také Pat a Mat a nebo krteček. Upevnit dětský metr na stěnu je hračka. Můžete tak učinit pomocí vrutů, a hmoždinek, což je součástí balíčku, nebo je přilepit na stěnu oboustrannou lepicí páskou. Vaše děti bude měření bavit. Možná se i nechají přemluvit k tomu, aby jedli zdravé potraviny, jako je například zelenina, když se po tom prý roste. Další podobné zboží nebo produkty se stejným motivem naleznete níže.

 

Rozměr: cca 25 x 100cm Často hledaný produkt je k dostání v pohodě na našich stránkách ve známé rubrice dekorace do dětských pokojů! Pořiďte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další produkty značky Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Dětský metr žirafa Nábytek Harmonia lze sehnat na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Ceny již od 399 Kč.