Dětský němý sluha – brontosaurus

Mají vaše děti problém s uklízením a skládáním si oblečení? Máme pro vás řešení. Pořiďte dětem jejich vlastního... více informací »
Dětský němý sluha -
Mají vaše děti problém s uklízením a skládáním si oblečení? Máme pro vás řešení. Pořiďte dětem jejich vlastního...

Mají vaše děti problém s uklízením a skládáním si oblečení? Máme pro vás řešení. Pořiďte dětem jejich vlastního němého sluhu s motivem oblíbeného dinosaura.   Němý sluha má odkládcí rameno, jednoduchý věšák a důmyslně vymyšlenou odkládací plastovou vaničku na drobné věci, které nelze pověsit. Němý sluha je opatřen kolečky pro snadnou manipulaci. Nákupem němého sluhy nejen že vyzdobíte dětský pokojíček, ale usnadníte dětem práci z úklidem a potěšíte pořádkumilovné maminky.

 

Celková výška 930mm, šířka 420mm a hloubka 400mm. Rozměry plastové krabice 420x300x100  Níže v souvysejícím zboží naleznete další výrobky s motivem dinosaura. Akční produkt můžete sehnat mimo jiné tu na našich stránkách ve známé kategorii stojany na šaty. Mrkněte na ještě další produkty ve zmiňované sekci v bezva akci.

Oblíbený a akční produkt Dětský němý sluha - Nábytek Harmonia lze nakoupit právě teď u nás za akční cenu. Právě nyní za 2 159 Kč.
Další produkty z kategorie Pojízdné věšáky