Dětský němý sluha – piráti

Mají vaše děti problém s uklízením a skládáním si oblečení? Máme pro vás řešení. Pořiďte dětem jejich vlastního... více informací »
Dětský němý sluha -
Mají vaše děti problém s uklízením a skládáním si oblečení? Máme pro vás řešení. Pořiďte dětem jejich vlastního...

Mají vaše děti problém s uklízením a skládáním si oblečení? Máme pro vás řešení. Pořiďte dětem jejich vlastního němého sluhu s motivem pirátů. Chlapci ocení především dvě odkládcí ramena v podobě šavlí, které lze jednoduše vyjmout a používat na hraní. Součásní němého sluhy jsou také pirátské peníze. Nákupem němého sluhy nejen že vyzdobíte dětský pokojíček, ale usnadníte dětem práci s úklidem a potěšíte pořádkumilovné maminky.

 

Celková výška 930mm , šířka 420mm a hloubka 400mm.

Níže v souvysejícím zboží naleznete další výrobky s motivem pirátů.
Kvalitní a žádaný produkt dostanete bezprostředně tu na webu v oblíbené sekci dětské věšáky! Nyní koupíte parádní výrobky z naší rubriky za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný výrobek Dětský němý sluha - Nábytek Harmonia jde koupit na našich stránkách se slevou. Nabídky již od 1 871 Kč.