Dětský pokoj chloe i – bílá

Unikátní a žádaný kus Dětský pokoj chloe i CLK lze získat právě teď v nabídce za parádní cenu. Stojí teď u nás 18 702 Kč.
Dětský pokoj chloe i -
Značka: CLK
18 702 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Nábytek z pokoje Chloe I je pro větší bezpečnost vašeho dítěte opatřen zaoblenými hranami a jen velice decentně dekorovaný drobným potiskem. Díky neutrální bílé barvě se bude skvěle vyjímat v pokojíčku pro miminko holčičku i chlapečka. Jak vaše děťátko poroste a bude si samo chtít zvolit barevné schéma svého pokojíčku, potěší vás skutečnost, že tento nábytek krásně vynikne v pestrobarevně vymalovaném pokojíčku i v pokojíčku dekorovaném barevnými tapetami se vzorem. Veškerý nábytek z tohoto setu je vyrobený z kvalitního lamina, jehož hlavní předností je snadná údržba a dobrá odolnost.

 

Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem Chloe nabízí prostor pro matraci po celé své délce a na jejích postranicích je připevněn přebalovací pult o rozměrech 80,5x42cm. Postýlka má jednu polohu perforovaného deskového roštu a jednu pohyblivou bočnici (teleskopické tyčky). Až nebude potřeba využívat přebalovací pult a nastane pro vaše dítě ten správný čas výměny postýlky za dětskou postel, jednoduše rostoucí postýlku dle montážního návodu rozložíte. Dítě tak získá vlastní postel s ložnou plochou 75x160cm. Z přebalovacího pultu se nyní stanou dva nové kusy nábytku – malá knihovna a noční stolek. Postel je v této variantě dle výrobce vhodná až do věku 12 let.

 

Zásuvková komoda je rozdělena na čtyři zásuvky, prakticky rozdělené přepážkami tak, abyste měli lepší přehled a aby se vám v zásuvkách lépe udržoval pořádek. Pneumatické tlumení pantů zajistí snadné a tiché dovírání zásuvek.

 

Nástěnná police je ideální k zavěšení nad dětskou postýlku, abyste měli vše potřebné vždy po ruce. Na tři praktické kulaté věšáky s originálním potiskem, můžete zavěsit látkovou plenku, drobné hračky, chrastítka či například dudlík. Zároveň získáte odkládací místo, kam váš drobeček dlouho nedosáhne. Jakmile dítě povyroste, nabízí police další odkládací prostor na hračky, drobnosti a zarámované fotografie.

 

Nebesa nad postýlku navozují novorozenci pocit bezpečí, chrání postýlku před usazováním prachu a v letních měsících i před létavým hmyzem. Jednoduše je uchytíte na poniklované závěsné a připojovací zařízení, které je součástí balení.

 

Dětský pokoj Chloe I se skládá z těchto prvků:

Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem Chloe – 164x95x83cm (h, v, š)
Zásuvková komoda Chloe – 77x80x41cm (š, v, h)
Závěsná police Chloe – 86x15x18cm (š, v, h)
Nebesa nad postýlku Chloe – 300x220x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Chloe najdete níže v souvisejících produktech.