Dětský pokoj fuente – dub sonoma

Hodně povedený produkt Dětský pokoj fuente - dub FO máte možnost nakoupit tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 18 763 Kč.
Dětský pokoj fuente - dub
Značka: FO
18 763 Dostupnost: SKLADEM 20 848 Kč Sleva -10%
Do obchodu »

Popis produktu

Rostoucí postýlka Fuente bude vyrůstat spolu s vaším dítětem. U postýlky je možné sejmout boční zábrany a odebrat díly u čel. Pak vznikne postýlka, která vašemu drobečkovi vydrží klidně i do 4 let. Dítě tak může spokojeně spinkat ve své postýlce, přestože roste a učí se samostatnosti. Lůžko je variabilní a při použití postýlky se zábranami je možné jej usadit do dvou různých výšek. Při použití horní výšky by neměla výška matrace přesahovat 10cm, při použití spodní výšky může mít matrace i 20cm. Rošt je součástí postýlky, avšak matraci je nutno dokoupit. Matraci si můžete vybrat z nabídky na našem eshopu.

 

Dětská komoda Fuente je skvělým pomocníkem v dětském pokoji. Tři zásuvky s jemnými, lesklými úchytkami vytvoří dostatečný úložný prostor pro pleny, oblečení nebo hračky. Zároveň poskytuje místečko vhodné k přebalení vaší malé ratolesti, díky zvýšenému okraji. Přebalovací podložku je vhodné zvolit nižší o rozměru 78x47cm. Design komody ji nezařazuje přímo do kategorie přebalovacích komod, a tak pokud dítko odroste plenkám, snadno se promění v klasickou komodu na oblečení či hračky.

 

Díky svému jednoduchému designu se skříň Fuente perfektně hodí do pokoje pro miminko nebo pro větší děti. Její univerzální vzhled se hodí jak pro kluky tak pro holky. Skříň v sobě ukrývá prostor se dvěma policemi a šatní tyčí. Jedna z polic se nalézá v horní části skříně a druhá ve spodní části, mezi nimi vzniká prostor pro zavěšení šatstva na šatní tyči. Celý tento prostor je ukryt za dvířky v dekoru dubu sonoma s lesklými úchytkami.

 

 

Dětský pokoj Fuente se skládá z těchto prvků:

Rostoucí postýlka Fuente – 77,4×91,3×144,5cm (š, v, h)
Dětská komoda – 81,5×91,4×50,6cm (š, v, h)
Šatní skříň Fuente – 93,7×187,3x52cm (š, v, h)