moderni-kuchyne-nabytek.cz

Dětský pokoj grand prix – šedá/červená/bílá

Unikátní a žádaný produkt Dětský pokoj grand prix CPL můžete získat již dnes skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 42 162 Kč.
Dětský pokoj grand prix
Do obchodu »
Značka: CPL
42 162 56 216 Kč Sleva -25%
Popis produktu

Zábavná kolekce Grand Prix s tematikou závodních aut je vytvořena pro malé milovníky autosportu, kteří tím získají pokoj snů! Líbit se budou tematické barvy, ve kterých se prolínají červená, šedá a bílá, i potisky, jenž obohacují design a přinášejí další barvy. Perfektně ladí také úchytky na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny mechanismem tlumeného dovírání. Výrobním materiálem je kvalitní lamino o síle 18mm. 

 

Triumfálním prvkem skvostné sestavy je luxusní postel v provedení auta, která realistickým zpracováním způsobí radost každému klukovi. Trojrozměrná kola a reliéfní struktura dávají jedinečný vzhled. Aby si dítě připadalo jako se skutečným auťákem, je postel opatřena světelnými a zvukovými prvky na dálkové ovládání. Ve výbavě je lamelový rošt, plocha pro matraci, která se zakupuje samostatně, je 90x190cm. Barva autopostele je červená.

 

Zajímavým prvkem je také psací stůl poskytující perfektní zázemí pro studium i zábavu. Velkou výhodou je rozměrný díl s policemi, dvěma šuplíky a horní skříňkou, jenž má účel knihovny i úložného regálu. Pro psací stůl je vymezen výřez v levé části knihovny a výhodou ke snadnému umístění je, že je na kolečkách. Pro stabilizaci stolu slouží zarážky.

 

Třídveřová šatní skříň věrně přináší závodní atmosféru a místnost oživuje mnoha barvami. Dobře řešené jsou úložné prostory na oblečení a doplňky – ve výbavě jsou šatní tyče i police. U šatní tyče je příjemným bonusem LED senzorové světlo. U polic je nosnost 10 kg.

 

Dětská komoda se čtyřmi barevnými šuplíky a vzorem šachovnice poskytuje živý vzhled a velkou úložnou kapacitu. Nosnost každého šuplíku je 15 kg.

 

Sestavu dolaďuje noční stolek v atraktivní kombinaci šedé a červené barvy. Nabídne k využití šuplík a také horní plochu, která je chytře ohraničena, aby předměty nepadaly na zem.

 

Dětský pokoj Grand Prix – šedá/červená/bílá se skládá z těchto prvků:

Postel auto 90×190 Grand Prix – červená – 124x62x240cm (š, v, h)            
Psací stůl s knihovnou Grand Prix – 141x173x60cm (š, v, h)
Šatní skříň 3D Grand Prix – 140x193x57cm (š, v, h)
Dětská komoda Grand Prix – 80x61x48cm (š, v, h)
Dětský noční stolek Grand Prix – 47x35x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Grand Prix najdete níže v souvisejícím zboží.