Dětský pokoj i alegria – borovice/multicolor

Výjimečný výrobek Dětský pokoj i alegria JL jednoduše můžete sehnat u nás za parádní cenu! Zrovna nyní za cenu 36 553 Kč.
Dětský pokoj i alegria
Značka: JL
36 553 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce nábytku Alegria svým svěžím designem opticky rozšíří a prosvětlí pokoj. Kvalitní prvky nabídnou dostatečný úložný prostor, místo k odpočinku i školní práci. Korpusy, dvířka a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Nožky jsou nastavitelné pro případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Za vysokými dvířky se urývá prostor s horní policí a šatní tyčí, v případě zájmu lze do tohoto prostoru přikoupit i další police. Nad zásuvkami najdeme za menšími dvířky prostor rozdělený 3 policemi, tyto police jsou variabilní.

 

Postel 90×200 Alegria je vhodná pro všechny věkové kategorie. Čela a boční zábrana mají pro menší děti ochranou funkci, kterou ještě navýší dokoupení zábrany na přední stranu postele. Pro větší děti a studenty evokuje design postele spíše pohovku a působí tak dospělejším a elegantnějším dojmem. Korpus postele je vyroben z lamina v dekoru polární borovice a je olemován ABS hranami z ekologických materiálů. ABS hrany chrání nábytek proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Ložná plocha postele je o rozměru 90x200cm.

 

Šuplík pod postel Alegria lze využít pro uložení lůžkovin, hraček nebo jako přistýlku, obzvláště pokud má vaše dítě hosta, který bude i přespávat. Šuplík je opatřen 6 kolečky pro snadnou manipulaci. V případě využití jako přistýlky je možné použít matraci o rozměrech 190x80cm s maximální výškou 20cm.

 

Dětský stolek Alegria v atraktivním designu zastane funkci odkládacího i konferenčního stolku. V kombinaci s barevnými taburety se bude skvěle vyjímat ve studentském pokoji. Prvek je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm.

 

Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy v prostorných zásuvkách, horní desku pak snadno doplní praktická lampa dle vašeho výběru. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm.

 

Funkční a atraktivní závěsná police Alegria je vyrobena z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Police se skládá ze čtvercového regálu, modré zadní desky a otevřené police, dohromady vytváří designově nápaditý závěsný úložný prostor.

 

 

 

Dětský pokoj I Alegria obsahuje tyto prvky:

Dětská šatní skříň Alegria-borovice/multicolor – 128x200x56cm (š, v, h)
Šuplík pod postel Alegria-borovice/modrá – 85x27x199cm (š, v, d)
Dětská postel 90×200 Alegria-borovice – 95x75x205cm (š, v, d)
Dětský stolek Alegria-borovice/modrá – 57x47x56cm (š, v, h)
Noční stolek Alegria-borovice/multicolor – 44x39x46cm (š, v, h)
2x Závěsná police Alegria-borovice/modrá – 95x35x20cm (š, v, h)

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.