Dětský pokoj loki ii – dub santana/popel

Kvalitní a levný výrobek Dětský pokoj loki ii - DOL snadno naleznete na našich stránkách nyní skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 23 507 Kč.
Dětský pokoj loki ii -
Značka: DOL
23 507 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Sestava nábytku do dětského pokoje v tomto provedení je vhodná i do menších dětských pokojů, a přitom i tak dokáže poskytnout příjemné zázemí pro plnění domácích úkolů, hru i odpočinek. Oblečení bude přehledně uspořádáno v šatní skříni, kde jsou k dispozici jak police, tak šatní tyč. Za psacím stolem se budou dětem s radostí plnit domácí úkoly a psací potřeby, papíry i učebnice zde budou mít díky závěsnému regálu na dosah ruky. Zbývající úložné místo pro hračky i dekorace zajišťuje závěsná police a kombinovaná komoda.

 

Součástí sestavy je i postel se šuplíkem, do kterého si mohou děti uklidit přes den ložní prádlo a pokojíček bude jako ze škatulky. Postel mimo jiné také nabízí příjemně řešený úložný prostor. V její spodní části naleznete, kromě zásuvky na kolečkách o rozměrech 110,5x80cm, také dva výklenky, a to vždy jeden po každé straně výsuvu. Do zásuvky si děti přes den uloží ložní prádlo a pokojík bude uklizený jedna dvě. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 195x80cm s výškou min 8-12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci dekoru dub santana a v popelové šedé barvě. Tenké šedé linie na předních plochách elegantně podtrhují celkový design. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. Židle není součástí sestavy. 

 

Dětský pokoj Loki II se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná komoda Loki – 80×95,5x40cm (š, v, h)
Dětský psací stůl Loki – 110x79x55cm (š, v, h)
Závěsná police Loki 80cm – 80x12x18cm (š, v, h)
Závěsný regál Loki – 110x63x31,5cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Loki – 80x187x52cm (š, v, h)
Dětská postel 80x195cm Loki – 84x48x203cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.