Dětský pokoj melisa i – jasan/zelená

Jednotlivé prvky modulárního nábytku Melisa se velmi dobře kombinují a vznikají tak velmi vydařené interiéry, ať už z pohledu... více informací »
Dětský pokoj melisa i -
Značka: DOL
20 914 Kč
Ověřit dostupnost »
Jednotlivé prvky modulárního nábytku Melisa se velmi dobře kombinují a vznikají tak velmi vydařené interiéry, ať už z pohledu...

Jednotlivé prvky modulárního nábytku Melisa se velmi dobře kombinují a vznikají tak velmi vydařené interiéry, ať už z pohledu funkčnosti, tak z pohledu estetiky. Barevná kombinace přírodního dekoru jasanu a veselé limetkově zelené barvy vás velmi mile překvapí, a zaoblené rohy, jenž také přispívají k větší bezpečnosti, celý koncept výtečně podtrhují. Připravili jsme pro vás několik kombinací modulů, které tvoří podle nás pěkné a funkční dětské pokojíky pro holky i pro kluky. V tomto případě se jedná o pracovní část pokoje, která skvěle využije roh místnosti a vytváří dětem pohodlné místo pro studium i odpočinek.

 

Pracovní stůl s vysouvací poličkou na klávesnici je v zadní části obohacený o sympatickou příčku, která zabrání sesunutí papírů či pracovních pomůcek ze stolu směrem dozadu. Stůl dále obsahuje zásuvku s kovovým mechanismem výsuvu a skříňku s dvířky. Snadno se stane každodenním společníkem při psaní si úkolů nebo vyplňování volného času u počítače. Tato pracovní plocha je dále rozšířena rohovým počítačovým stolkem, který ve spodní části obsahuje zároveň skříňku s dvěma dvířky a několik úložných poliček.

 

Nad pracovním stolem potěší odkládací místo navíc ve formě závěsné police, kde může mít dítě po ruce potřebné knihy, vystavené fotky či umístěné dekorace. Soustava skříněk a skříní pohodlně pojme nejen veškeré dětské oblečení, ale také poslouží k uložení knih, studijních materiálů i hraček. Tento pracovní kout doporučujeme doplnit studentskou židlí a některou z postelí, které naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a ve veselé limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Sestava nábytku do Dětského pokoje Melisa I se skládá z těchto produktů:

 

Počítačový stůl Melisa – 120x87x55cm (š, v, h)
Rohový PC stůl Melisa – 96,5x78x96,5cm (š, v, h)
Závěsná police Melisa – 110x65x22cm (š, v, h)
Malá kombinovaná skříňka Melisa – 45x144x40cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Melisa – 45x188x52cm (š, v, h)
Policový regál Melisa – 35×154,5x38cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Melisa – 71x188x71cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech. Unikátní kus Dětský pokoj melisa i lze nakoupit bezstarostně u nás ve známé kategorii dětské pokoje pro kluky! Vyberte si oblíbené zboží ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka DOL pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky. za překvapivě výhodnou cenu. A to je teprve začátek.

Tento zlevněný produkt Dětský pokoj melisa i - DOL získáte u nás teď za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 20 914 Kč.