Dětský regál yoop

Dětský regál Yoop patří do sestavy dětského pokoje Yoop, jehož jednotlivé díly lze zakoupit samostatně a naleznete je níže,... více informací »
Dětský regál yoop
Značka: FO
4 271 Kč
Ověřit dostupnost »
Dětský regál Yoop patří do sestavy dětského pokoje Yoop, jehož jednotlivé díly lze zakoupit samostatně a naleznete je níže,...

Dětský regál Yoop patří do sestavy dětského pokoje Yoop, jehož jednotlivé díly lze zakoupit samostatně a naleznete je níže, mezi souvisejícími produkty. Dětský pokoj Yoop vyniká kvalitním zpracováním, moderním designem, praktičností (množství úložných prostor) a bezpečností (zkosené a zaoblené hrany).  Dětský pokoj Yoop je dodáván v neutrálním dezénu dub sonoma a šedý antracit, je tedy vhodný pro dívky i chlapce. Úchytky jsou vyrobeny z pevného plastu barvou imitující hliník.  Exkluzivní produkt Dětský regál yoop můžete získat bezprostředně na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FO pro vás vyrábí špičkové produkty.. Udělejte radost sami sobě!

Nejprodávanější výrobek Dětský regál yoop FO pohodlně nakoupíte tady nyní v akci! Výhodně za 4 271 Kč.