Dívčí pokoj susy – bílá/růžová

Tento skvělý výrobek Dívčí pokoj susy - CLK snadno můžete najít zrovna dnes skutečně levně! Právě teď jen za 31 011 Kč.
Dívčí pokoj susy -
Značka: CLK
31 011 Dostupnost: SKLADEM 32 643 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Pokoj z kolekce Susy je díky úžasnému designu ohromující a pohladí každé dívčí srdce. Sestavě vévodí nádherná postel s ložnou plochou 90x200cm. Nejvíce zaujme zadní čelo v růžové barvě, které má měkkou strukturu s látkovým potahem. Díky tomu bude sloužit i jako příjemná opěrka zad, například ve chvílích četby v posteli. Vyniká také přední čelo, jelikož je krásně obohacené o vzory ve tvaru hvězdiček. Postel je vybavena kvalitním deskovým roštem, nosnost je 130 kg. Matrace není obsažena, z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Flex v rozměru 90x200cm.

 

 

Postel perfektně doplňuje noční stolek, který se pohádkovým vzhledem a účelností zaslouží o pěknou atmosféru před spaním. Večer bude stačit zapnout lampičku, sáhnout do šuplíku, kterým je stolek vybaven, vzít si knížku nebo jinou oblíbenou věc a příjemně se naladit na dobu snění.

 

 

Báječným dílem je také třídveřová šatní skříň se zrcadlem na prostředních dvířkách, pod nimiž se nachází ještě šuplík. Cennou součástí dvířek jsou zpomalovací panty pro bezpečné a tiché dovírání. Velkoryse pojatý je interiér, který bude čestným místem pro oblečení, obuv i doplňky. Dole jsou kromě šuplíku dvě přihrádky, v levé části je k dispozici šatní tyč s velkým prostorem a horní přihrádka, v užší pravé části jsou umístěny čtyři police a dva šuplíky. K větrání vnitřního prostoru slouží ventilační kapsle. Design skříně je zpestřený atraktivními vzory kolem zrcadla.

 

 

Jedinečnou sestavu doplňuje stylový a originální psací stůl. V jeho výbavě vynikají 12V USB port pro nabíjení telefonů a tabletů, přihrádka na bloky či tužky a tabule s krásným motivem poníka, na kterou lze zapisovat poznámky nebo kreslit ozdobné obrázky. Prvky se nacházejí na zadní desce stolu ve vrchní části, přičemž přihrádku i tabuli je možné umístit jak vpravo, tak vlevo. Samozřejmostí je prostorná horní deska a potěší i spodní police. U stolku je pamatováno také na to, že každá malá princezna roste. Aby té vaší vydržel co nejdéle v době krásného dětství, lze jej použít ve dvou výškách, 61cm a 68cm.

 

 

Nábytek je dokonale vyladěný díky elegantní kombinaci bílé a růžové barvy. Ke skvělému vzhledu přispívají i stylové nožky, které jsou z kovu, a úchytky z PVC. Mimo to je výrobním materiálem lamino. K sestavě lze dokoupit i další krásné produkty z kolekce Susy, například nebesa nad postel, komodu či knihovnu. Všechny je najdete níže v souvisejícím zboží.

 

Dívčí pokoj Susy – bílá/růžová se skládá z těchto prvků:

Dětská postel Susy 90x200cm – 97x125x205cm (š, v, h) 
Noční stolek Susy – 43x42x46cm (š, v, h)
Šatní skříň 3D se zrcadlem Susy – 132x201x53cm (š, v, h)
Psací stůl s USB portem Susy – 113x98x54cm (š, v, h)