Domácí bar rusty 1001-hnědá – 180cm

Oblíbený produkt Domácí bar rusty 1001-hnědá - SZE jde koupit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 30 511 Kč.
Domácí bar rusty 1001-hnědá -
Značka: SZE
30 511 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dřevěný masivní nábytek je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Design nábytku v rustikálním stylu, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá, podtrhuje jednoduchost a přímočarost. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily.

 

Domácí bar z poctivého borovicového dřeva se hodí ho pro každou oslavu i jako kousek s úložným prostorem do vašeho bydlení. Povrch baru je hluboce broušen v odstínu P064. Tato úprava spočívá v aplikaci mechanického postupu prováděného moderní mechanizovanou technologií, kdy se povrch dřeva silně kartáčuje, tím se odstraní měkké části mezi letokruhy, načež se dřevo ošetří mořidlem, patinou a nakonec lak nebo olej v závislosti na zvolené barvě. S povrchovou úpravou hlubokého boušení je pocit z masivního dřeva ještě více zvýrazněn, výsledný povrch je tvrdší, drsnější na dotek, ale také odolnější vůči malým nárazům. Vzhled nábytku je skutečně jedinečný a nemá obdoby.

 

Masivní bar obsahuje má tvarovanou horní desku ve tvaru písmené U, pro pohodlnou přípravu nápojů pro vás a vaše hosty. Pod deskou se ukrývají 2 zásuvky s kovovými úchytkami. 2 výklenky i skříňka krytá dvířky obsahují každý 1 vnitřní polici. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

Rozměry domácího baru Rusty 1001 jsou 160/180x107x65 (š, v, h).

 

Pro prohlídnutí dalších masivních kousků nábytku od tohoto výrobce klikněte ZDE.

 

Barva na fotografii se může lehce lišit oproti reálnému výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu bohužel nebudeme brát zřetel.

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.