Dřevěná lavice s úložným prostorem honey, bílá – dubový sedák – p002

Exkluzivní kus Dřevěná lavice s úložným prostorem honey, SZE seženete bezpečně online za skvělou cenu! Aktuálně v akci za 12 005 Kč.
Dřevěná lavice s úložným prostorem honey
Značka: SZE
12 005 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Při zařizování domu musí hrát důležitou roli jak nejen funkčnost, ale i design. Dřevěný nábytek kolekce HONEY je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily. Lavice je navíc povrchově upravená lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tuto lavici povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tato kouzelná lavice, vyrobená z kvalitní borovice, vám vybaví vzpomínky na doby dávno minulé. Sedadlo výrobku je vyrobené z kvalitního dubového dřeva a v horní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín vosku tohoto sedadla.  Lavice se vám tak bude perfektně hodit například ke krbu – kdy do úložného prostoru můžete schovat dřevo nebo teplou deku pro chladnější večery. Umístění ve vstupní hale oceníte při zouvání obuvi.

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé. Rozměry lavice HONEY jsou 92x117x48cm (v, š, h). 

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.