Dřevěný jídelní stůl 80x120cm mes 02 b – k09 přírodní borovice

Pevný masivní borový stůl má odolnou a spolehlivou konstrukci. Skládá se ze silných nohou (8x8cm) jemně zdobených řezačkou a... více informací »
Dřevěný jídelní stůl 80x120cm mes
Značka: MW
8 758 Kč10 303 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost »
Pevný masivní borový stůl má odolnou a spolehlivou konstrukci. Skládá se ze silných nohou (8x8cm) jemně zdobených řezačkou a...

Pevný masivní borový stůl má odolnou a spolehlivou konstrukci. Skládá se ze silných nohou (8x8cm) jemně zdobených řezačkou a hladkého vrchlíku o tloušťce 4 cm. O tento stůl se zkrátka můžete opřít! Stůl, vyrobený výhradně z masivního borového dřeva, je ošetřen přírodním včelím voskem, který ho povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Využití najde nejen v jídelně, ale i v kuchyni, v hale, na terase či v obývacím pokoji. Selský nábytek nabízíme v několika odstínech moření, od světle bílé až po tajemně černou. Navíc můžete zvolit také preferovaný druhý odstín, který se použije na horní desku nábytku. Vzory si prohlédněte ve fotogalerii. I tento selský nábytek je ručně vyráběn a při jeho výrobě je kladen velký důraz na detaily zpracování. Kování je ozdobeno uměleckou patinou. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“. Zlevněný produkt máte možnost koupit v pohodě tady na našich stránkách v populární kategorii jídelní stoly. Nyní získáte zlevněné kousky z této rubriky z pohodlí domova. Dodavatel MW vyrábí vysoce kvalitní výrobky za výborné peníze! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele MW. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Dřevěný jídelní stůl 80x120cm mes 02 b - MW získáte právě teď za parádní cenu. Za bezkonkureční cenu 8 758 Kč.