Dvoudveřová dětská šatní skříň groen – jasan/antracit/zelená

Tento akční produkt Dvoudveřová dětská šatní skříň groen - DOL snadno můžete sehnat právě za akční cenu! V akci za cenu 5 011 Kč.
Dvoudveřová dětská šatní skříň
Značka: DOL
5 011 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Úložný prostor je ve dvoudveřové skříni Groen navržený velmi šikovně. V horní části se nachází široká police, na kterou si můžou děti uložit krabice s doplňky či botami. Pod ní najdeme v celé šíři skříně šatní tyč, určenou k pověšení ramínek na šaty. Všechno oblečení nejde skladovat poskládané do komínků, a proto by pořízení šatní skříně s visící plochou mělo být samozřejmostí.

 

Otevřené šatní skříně či stojany na ramínka volně umístěné v prostoru sice vypadají zajímavě, ale na prádlo se může prášit a rychle se vyvětrá i aviváž. V uzavřené skříni se vám to stát nemůže. Ve spodní části vás navíc potěší další oddělené úložné prostory. Vlevo jsou to dvířka, vpravo pak dvě zásuvky na drobné oblečení, jako je spodní prádlo či ponožky. S touto skříní budou mít děti uložené přehledně a rannímu hledání oblečení nadobro odzvonilo.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou a zelenou barvou v odstínu mořská zeleň. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení černá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Groen jsou 80x187x51cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.