Dvoudveřová šatní skříň habitat – dub/zelená

Akční a ve slevě produkt Dvoudveřová šatní skříň habitat CLK jde získat na našich stránkách nyní pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 13 386 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň habitat
Značka: CLK
13 386 Dostupnost: SKLADEM 14 091 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Dvoudvéřová skříň Habitat je praktickým kouskem do dětského pokoje. Po narození miminka rodič rychle zjistí, kolik věciček takový drobný človíček vlastně potřebuje, no a kam s nimi? Do této skříně se snadnou vejdou věci pro miminko a čase i věci pro starší dítě, jelikož nabízí opravdu dostatek úložného prostoru. Obsahuje 2 zásuvky, nad nimi se za dvířky v dubovém dekoru nachází 9 přihrádek a za vedlejšími dvířky z ratanu nalezneme polici a 2 šatní tyče. Zadní strana nábytku je opatřena větracím otvorem, pro lepší vzdušnost uložených věcí. Na zásuvkách i dvířkách jsou umístěny dřevěné rukojeti. Zásuvky jsou usazeny na kolejnicích s tlumiči dovírání, které chrání dětské prstíky před zbytečnou újmou. Celá skříň je nesena dubovými nastavitelnými nožkami pro stabilizaci v případě nerovností podlahy. Doporučujeme skříň připevnit ke stěně dle instrukcí v návodu, a to z důvodu bezpečnosti dětí a zamezení náhodného převržení.

 

 

Rozměry dvoudveřové skříně Habitat jsou 95×199,5×52,5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.