Dvoudveřová šatní skříň pluto – šedá

Tento výjimečný produkt Dvoudveřová šatní skříň pluto CLK můžete sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu. Akční ceny již od 10 140 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň pluto
Značka: CLK
10 140 Dostupnost: SKLADEM 12 675 Kč Sleva -20%
Do obchodu »

Popis produktu

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Dvoudveřová šatní skříň Pluto nabízí výborné řešení studentům, kteří potřebují praktický úložný prostor, ale také ušetřit místo v pokoji. Díky šesti přihrádkám ve spodní části, šatní tyči a horní polici nebude problém umístit oblečení a ani šály, obuv či ručníky. O větrání prostoru se postarají dvě ventilační kapsle na zadní desce. Přidanou hodnotou skříně je zrcadlo na vnitřní straně dveří a přenosná přihrádka, do které si lze uložit parfémy, popřípadě jiné osobní věci. Ke skříni náleží také fixační lanko pro přichycení ke stěně.

 

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Pluto jsou 104x214x59cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.