moderni-kuchyne-nabytek.cz

Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia s plnými dveřmi – béžová/lento

Tento zlevněný produkt Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia LB snadno můžete získat u nás právě za super peníze! Aktuálně stojí u nás 12 211 Kč.
Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia s plnými dveřmi
Do obchodu »
Značka: LB
12 211 13 568 Kč Sleva -10%
Popis produktu

Trpíte-li nedostatkem úložného prostoru pro vaše oblečení, dvoudvéřová skříň Sofia vám dokáže takzvaně vytrhnout trn paty. Krásné rustikální dveře se dvěma zdobnými frézovanými panely se vám budou snadno otevírat díky kovovým úchytkám v barvě stárlého bronzu. Za nimi nalezneme tři široké police přes celou horní i spodní šíři skříně, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje šatní tyč, taktéž v celé šíři vnitřního prostoru skříně.

 

Maximální zatížení každé police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°. Pro výrobu skříně bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži skříň připevnit ke zdi. Součástky pro připevnění přímo do zdi nejsou součástí výrobku.

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně Sofia jsou 109,6×230,4×63,4cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.