Dvoudveřová vitrína tiana ii – bílá

Tento akční výrobek Dvoudveřová vitrína tiana ii JL je k sehnání tady a teď právě skutečně levně! Akční ceny od 9 291 Kč.
Dvoudveřová vitrína tiana ii -
Značka: JL
9 291 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dvoudveřová vitrína je součástí kolekce Tiana, která vyniká atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi. Nábytek je působivý zásluhou vysoce lesklého UV laku v odstínu křišťálově bílé barvy a v domově doslova září. UV lak je také čtyřikrát odolnější proti vnějšímu poškození či otěru než lak standardní. Kvalitní výbavou jsou panty soft-close, které zajišťují pomalé a tiché dovírání dvířek, a nožky nastavitelné pro případné vyrovnání nerovnosti na podkladovém povrchu.

 

 

Vitrína je pokryta užšími plnými dvířky, za nimiž je vnitřní prostor rozdělen dvěma policemi, a širšími dvířky s prosklením v prostřední úrovni. Za prosklenými dvířky jsou tři police, takže celkem je vitrína vybavena pěti policemi, které přináší cenný úložný prostor. Skleněný detail je hned na první pohled velmi působivý, vyroben je z tvrzeného skla stopsol, jež se vyznačuje odrazivostí, takže předmět vevnitř krásně odhalí při rozsvíceném osvětlení. K tomu potřebný zdroj LED osvětlení 18W není v tomto případě součástí, ale můžete si jej u nás dokoupit, i při pozdějším zájmu o osvětlení. Korpus vitríny je vyroben z lamina v tloušťkách 25mm a 18mm, dvířka jsou kromě prosklení provedena v MDF desce. Elegantní design dotvářejí chromové úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním používání. Dobrým řešením je, že výrobek poskytuje variabilní možnosti sestavení podle návodu, oboje dvířka tak dle vkusu a potřeby můžete nainstalovat na pravou, nebo levou stranu.

 

 

Rozměry dvoudveřové vitríny II Tiana jsou 90x123x40cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.