Dvoukřeslo s dřevěnými nožičkami ava holly 2,5alr – výběr látky a noh

Tento velmi oblíbený produkt Dvoukřeslo s dřevěnými nožičkami ava holly 2,5alr - DRE lze koupit v naší online nabídce za rozumné peníze! V akci za 16 091 Kč.
Dvoukřeslo s dřevěnými nožičkami ava
Značka: DRE
16 091 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dvojkřeslo AVA Holly 2,5ALR s podnoží se skládá z kostry z masivního buku, DTD a DVD. Sedák obsahuje bukový rám, vlnitou pružinu, dělící vrstvu, PUR pěnu, rouno a nábytkovou látku. Opěradla jsou z masivního smrku, DTD, silikónových kuliček, rouna a látky, područky zase ze smrku, DTD, DVD, PURr pěny, rouna a látky. Podnož je z bokového masivu, odstín moření si můžete zvolit výše. Nábytkovou látku si můžete vybrat z mnoha odstínů taktéž ve vrchní části stránky. Rozměry křesla jsou: 110x150x94 cm (v,š,h.) Sezení je ve výšce 44,5 cm, dosahuje hloubky 49 cm. Další dvojkřesla najdete ZDE.

 

Podobné a další produkty najdete níže v souvisejícím zboží.

 

 

Z důvodů výroby sedačky na zakázku (výběr potahové látky, výběr odstínu nožek), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty sedačky. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.