Eton béžový koberec kulatý – 100 cm

Eton béžový koberec kulatý Eton béžový koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech... více informací »
Eton béžový koberec kulatý -
Eton béžový koberec kulatý Eton béžový koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech...

Eton béžový koberec kulatý

Eton béžový koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

Spodek koberce AB mřížka.

 

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlon Hodně povedený produkt Eton béžový koberec kulatý – máte možnost nakoupit bez obtíží tu v rubrice koberce. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této kategorie ve výhodné akci. Dodavatel Nábytek Harmonia pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment.! Přesvědčte se.

Ve slevě tento výrobek Eton béžový koberec kulatý Nábytek Harmonia snadno získáte v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Právě nyní za 386 Kč.