Eton černý koberec kulatý – 100 cm

Eton černý koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a... více informací »
Eton černý koberec kulatý
Eton černý koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a...

Eton černý koberec kulatý

Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

Spodek koberce AB mřížka.

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlonHodně prodávaný produkt Eton černý koberec kulatý – 100 máte možnost nakoupit v pohodě tady u nás v populární kategorii koberce! Získejte jiné kusy z této oblíbené kategorie za super cenu! V očích zákazníků populární značka Nábytek Harmonia dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. za parádní cenu! Podívejte se sami.

Ve slevě produkt Eton černý koberec kulatý - Nábytek Harmonia máte možnost získat teď levně! Stojí teď u nás 386 Kč.