Eton černý koberec kulatý – 200 cm

Eton černý koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a... více informací »
Eton černý koberec kulatý
Eton černý koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a...

Eton černý koberec kulatý

Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

Spodek koberce AB mřížka.

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlon Ve slevě produkt Eton černý koberec kulatý – 200 cm jde pořídit bez obtíží na webu v oblíbené rubrice koberce. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další kousky od značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Diskontní produkt Eton černý koberec kulatý - 200 Nábytek Harmonia jde sehnat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Právě teď jen za 1 410 Kč.