Eton červený koberec kulatý – 80 cm

Eton červený koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a... více informací »
Eton červený koberec kulatý - 80
Eton červený koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a...

Eton červený koberec kulatý

Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

 

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlon
Spodek koberce AB mřížka
Oblíbený a kvalitní kus Eton červený koberec kulatý je k získání aktuálně u nás v kategorii koberce. Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné sekci za akční cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další produkty od výrobce Nábytek Harmonia. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Nábytek Harmonia má prvotřídní výrobky. za skutečně nížkou cenu.

Zcela unikátní produkt Eton červený koberec kulatý - Nábytek Harmonia dostanete aktuálně na webu extra výhodně. Nyní můžete mít za 262 Kč.