Eton růžový koberec kulatý – 120 cm

Eton růžový koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a... více informací »
Eton růžový koberec kulatý -
Eton růžový koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a...

Eton růžový koberec kulatý

Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

 

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlon
Spodek koberce AB mřížka Tento velmi žádaný kus Eton růžový koberec kulatý – máte možnost sehnat také tady u nás v populární kategorii koberce. Nyní můžete koupit unikátní kousky z této známé sekce v akci.

Levný produkt Eton růžový koberec kulatý - 120 Nábytek Harmonia pohodlně nakoupíte online za parádní cenu! Aktuálně za super cenu 539 Kč.