Eton růžový koberec kulatý – 160 cm

Eton růžový koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a... více informací »
Eton růžový koberec kulatý - 160
Eton růžový koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a...

Eton růžový koberec kulatý

Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

 

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlon
Spodek koberce AB mřížka
Tento skvělý produkt Eton růžový koberec kulatý – 160 cm můžete pořídit taky tady u nás v oblíbené sekci koberce. Nyní najdete ostatní zboží z naší kategorie za výhodné peníze! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka Nábytek Harmonia vám může nabídnout špičkové výrobky za skutečně nížkou cenu. A to je teprve začátek!

Levný kus Eton růžový koberec kulatý Nábytek Harmonia snadno seženete na našich stránkách za super peníze! Aktuálně v akci od 902 Kč.