Eton zelený koberec kulatý – 120 cm

Eton zelený koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a... více informací »
Eton zelený koberec kulatý - 120
Eton zelený koberec kulatý Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a...

Eton zelený koberec kulatý

Eton černý koberec kulatý dodáváme v devíti barevných provedeních a několika v mnoha rozměrech a tvarech. Díky několika barevným variantám a velikostem je tento kulatý koberec vhodný do téměř každého interiéru jako hezký a moderní doplňek.

Barvy kobercoviny i chemlonu pro obšití jsou jasné a zářivé. Koberec se čistí jednoduše klasickými prostředky. Věříme, že se Vám Eton koberec bude líbit.

Koberec zútulní váš obývací pokoj nebo pokojíček a je vhodný doplněk na každou podlahu.  Věříme, že naleznete tu správnou barvu koberce který rozzáří váš byt.

 

 

Parametry:
Materiál: 100% PP
Struktura: dlouhý vlas 1cm
Lemování: chemlon
Spodek koberce AB mřížkaTento levný produkt Eton zelený koberec kulatý – 120 cm máte možnost nakoupit zrovna tu na našich stránkách v oblíbené sekci koberce! Podívejte se na unikátní kusy ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další zboží značky Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Nábytek Harmonia vás obohatí o kvalitní zboží za báječné ceny.

Tento výjimečný výrobek Eton zelený koberec kulatý - Nábytek Harmonia snadno můžete pořídit již dnes za mimořádně nízkou cenu! Ve skvělé akci za 539 Kč.